Alena & Jirka (9.2.2014)

Jako z amerického filmu!  Přesně tak na mě působila svatba Alenky a Jirky. Kouzelný úsměv, kabriolet a doutníček… Krásná práce nevěsty, stylistky, floristky i fotografky. ♥ S Jirkou jsme se seznámili v práci, na první pohled mi padl do oka :-) Ale musím říct popravdě dalo mi dost práce ho „uhnat“. Pak náš vztah nabral docela rychlý spád, po půl roce randění jsem se k Jirkovi nastěhovala a zjistila, že je opravdu „ten pravý“. Za tři a půl roku se nám… Pokračovat »

Lenka & Honza (26.1.2014)

Barvy podzimu mají své velké kouzlo! ♥ Na svatbě Lenky a Honzy tyto barvy a především šťastně zamilované novomanželé zachytil fotograf Ondřej Vala z agentury BíláČerná. S výzdobou si nevěsta poradila sama a musím říct, že je nádherná. Háčkované dečky, přírodní papír .. tento styl zbožňuji! Jednoduchá a zároveň tak krásná květina ze svatebního závoje, ta dodala něžnost nejen nevěstě v 7. měsíci, ale také ženichovi na klopě. Veselý ovšem nebyl jen ten jeden den, L & H jsou VESELÍ MANŽELÉ… Pokračovat »

Baru & Robča (7.1.2014)

Baru je velmi šikovná, krásná a náročná nevěsta. Jejím snem nebylo pouze vzít si muže svého života, ale také mít na podzim kytici z pivoněk (což je tvrdý oříšek). V hledání byla trpělivá a jak se říká „Trpělivost růže přináší.“, v tomto případě pivoňky! Jejich den byl o to kouzelnější ♥ S Robertem jsme se seznámili v podstatě díky společnému příteli, na jehož profilu jsem zahlédla Robertovu fotografii. Naprosto mě okouzlil, takže jsem posbírala 20 sekund odvahy a kontaktovala ho. Nějakou dobu jsme si… Pokračovat »

Kajka & Radim (3.1.2014)

Svatba plná úsměvů a radosti… Prostě jedna velká párty! ONA romantička, ON praktický muž :) Ideální kombinace! Děkujeme, že jsme mohly být v tento den s Vámi… Byli jste skvělí! ♥ Photos: David Bernard  Výzdoba & dezerty: WedTime Make-up: Sandra Zajarošová, www.sandrazajarosova.cz Hair: Kateřina Stanislavová, www.hezkevlasy.cz Obřad & hostina: Mlýn u Vodníka Slámy, Háj ve Slezsku – Lhota  

Krásný slunný den, kouzelné prostředí … na tvářích novomanželů a všech svatebčanů úsměv a radost v očích… Přesně takový byl svatební den Míši a Rosti ♥ Milý pár, jehož láska je i po těch letech stále mladá a svěží… A svůj životní příběh píší dál… …….. Fotograf: Tomáš Dolejší Obřad: hrad Potštejn Svatební hostina: Hostinec u Hubálků

R & D (6.9.2013)

Pohádková svatba, úžasné detaily, krásný a skutečný život … Třešničkou na dortu jsou skvělé fotografie Lucky! Naše seznámení nebylo ani trochu romantické a manželovi trvalo tři roky, než mě získal – vůbec jsem ho nechtěla (nedala jsem mu tedy ani šanci mě ohromit :)). Až po dlouhé době jsem se nechala „ukecat“ na rande – a od té doby jsme spolu. :) Pamatuji si pár okamžiků: nesmírnou nervozitu, když jsme si poprvé volali (do té doby jsme si jen psali… Pokračovat »

svatebni-kytice

Katka s Kubou mi svou kouzelnou svatbou dokázali, že pro svůj vysněný den jde udělat vše možní i nemožné… A žili spolu šťastně až do smrti… teď ale pěkně od začátku! Naše setkání bylo celkem netradiční. Když jsem před šesti lety opouštěla svou rodnou zem se záměrem nabytí nových zkušeností a zdokonalení se v jazyce, nikdy bych nečekala, že spolu s tím najdu i svou životní lásku. Pak mi jednou do schránky na sociální síti přistála krátká zpráva, následovalo pár osobních… Pokračovat »

my-love-forever

„My Love Forever“ – nádherná svatba Radka & Soni a jejich příběh plný bot. Začalo to botami… Podali jsme si na diskotéce ruku jako symbol seznámení a jediné, co mě v ten večer na Radkovi zaujalo, byly jeho zelené boty. Proto, když mě požádal o číslo, s nezájmem jsem mu podala svůj telefon se slovy „ať se prozvoní“ :). Netrvalo dlouho a měli jsme rande. Mé poznávací znamení byly právě ty boty, protože jsem si nějak nedokázala vybavit, jak vypadal… Pokračovat »

novomanzelsky-polibek

„Láska je sladká.“ Těmito slovy se řídí Lucie & Martin, kteří si naplánovali nádhernou svatbu na svém oblíbeném místě v přírodě brněnského Mariánského údolí… Jejich příběh je plný lásky, jemnosti a něžnosti od začátku až do konce, jen se sami koukněte..  Přejeme krásný společný život! ♥ Svatební fotografie: Jakub Hemala Květiny: Rosebud Svatební hostina: Kadlcův mlýn

svatebni prstynky

„Dva blázni se rozhodli uspořádat grilovačku pro rodinu a přátele. Při té příležitosti zároveň podepsali pár úředních lejster.“ Z této svatby jsem byla jednoduše nadšená – naprostá originalita! Ze svatebních fotografií číší pohoda, uvolněnost a radost svatebního páru. Svůj den si připravili dle svých představ… areál brněnské zbrojovky jako netradiční místo pro focení, grilovačka místo klasické hostiny, netradiční menu a  pořádné kusy sýrů. Myslím, že se vše náramně povedlo! Svatební fotografie: Anna Kijenská Obřad: Brno Židenice Svatební hostina: Táborová základna Kozí Horka… Pokračovat »