Baru je velmi šikovná, krásná a náročná nevěsta. Jejím snem nebylo pouze vzít si muže svého života, ale také mít na podzim kytici z pivoněk (což je tvrdý oříšek). V hledání byla trpělivá a jak se říká „Trpělivost růže přináší.“, v tomto případě pivoňky! Jejich den byl o to kouzelnější ♥

S Robertem jsme se seznámili v podstatě díky společnému příteli, na jehož profilu jsem zahlédla Robertovu fotografii. Naprosto mě okouzlil, takže jsem posbírala 20 sekund odvahy a kontaktovala ho. Nějakou dobu jsme si jen tak dopisovali, než nám to přestalo stačit a domluvili jsme si schůzku. Stačil mi ten jeden jediný den, abych si uvědomila, že jsem potkala toho „pravého“. Byla jsem unešená z jeho smyslu pro humor, galantnosti, modrých očí i ďolíčků ve tvářích, klepoucí se kolena pak sloužila už jen jako příjemné ujištění toho, že se nepletu. :)

Přesunuli jsme se tedy do fáze randění, společných dovolených a také bydlení. Když jsme si byli jisti, že spolu dokážeme žít a řešit nejen to dobré, ale i zlé, svatba byla jasná volba. :)
Původně jsme plánovali venkovní obřad, vzhledem k nejistému podzimnímu počasí jsme se ale rozhodli hledat bezpečnější (a teplejší :)) alternativu. Nakonec zvítězila prosklená zimní terasa krnovského Hotelu Cvilín, kde proběhl i zbytek svatby s krásným výhledem na celé Jeseníky.

 

……..

Fotografie: Jan Vlček
Hostina: Hotel Cvilín v Krnově (umístěn na předních příčkách Maurerova žebříčku nejlepších restaurací)
Květiny: květinářství Simona, Ostrava – Poruba
Cukrářství: Prokopovy dorty
Kadeřnice: Veronika Stará