Jako z amerického filmu!  Přesně tak na mě působila svatba Alenky a Jirky. Kouzelný úsměv, kabriolet a doutníček… Krásná práce nevěsty, stylistky, floristky i fotografky. ♥

S Jirkou jsme se seznámili v práci, na první pohled mi padl do oka :-) Ale musím říct popravdě dalo mi dost práce ho „uhnat“. Pak náš vztah nabral docela rychlý spád, po půl roce randění jsem se k Jirkovi nastěhovala a zjistila, že je opravdu „ten pravý“.

Za tři a půl roku se nám narodil syn Štěpán a začaly nám ty nejkrásnější radosti i starosti. Na 4. výročí jsme se zasnoubili, opravdu mě překvapil, když si v Olomouci pod Terezskou bránou klekl a požádal mně o ruku. Po roce jsme určili datum svatby na 13. 9. 2013, jelikož je 13 pro mně šťastné a důležité číslo, Jirka souhlasil, jen k tomu dodal, že když už 13. tak leda v pátek :-)

Svatbu jsme začali plánovat zhruba půl roku dopředu a skoro vše, jsem si zařizovala sama. Obřad i s hostinou jsme měli u nás v Liboši v hostinci Za Vodó, kde mají zahradní dřevěný altánek určený pro tyto příležitosti a zároveň jsme nemuseli po obřadě už nikam přejíždět. Svatební dort a cukroví nám pekli v cukrárně Katrin v Chomoutově, nechtěla jsem klasický svatební dort a tak jsme se rozhodli pro 30 malých dortíků naskládaných na skleněném podstavci.

Šaty mi pomáhala vybírat moje sestřenka a zároveň svědkyně Míša, chtěla jsem jednoduché a lehké šaty, abych v nich dokázala vydržet celý  den a zároveň si v nich „den D“ řádně užít. Ty pravé jsme našli v Litovli v salonu Váš den. Kytici jsem si přála hodně barevnou, ale výběr květin a vše ostatní jsem zcela nechala na Zuzaně Bielčikové, která vede květinářství Salvia ve Štěpánově a musím říct, že jsem byla nadšena. Výzdobu a vše ostatní jsem si vyrobila a nakoupila sama.

Samotný svatební den jsem si užila, sice nám trošku pršelo, ale náladu to nikomu nezkazilo.

Díky vizážistce Sonce Nutribju Skerik jsem se cítila jako princezna. Jelikož jsem její práci „okoukla“ předem na internetu, učes i líčení jsem nechala zcela na její režii.

A nemohu opomenout skvělou fotografku Alexandru Lipkovou, díky které máme úžasnou památku na celý život.

 ……..

Fotografie: Alexandra Lipková
Obřad & hostina:  hostinec Za Vodó
Svatební šaty: salon Váš den
Hair & make-up: Soňka Nutribju Skerik
Květina: květinářství Salvia
Svatební dort: cukrárna Katrin